Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
25
září

Smíchovské slavnosti: David Koller/ Monkey Business/...

Městská část Praha 5

zpět na výpis akcí
 

Městská část Praha 5, Pivovary Staropramen a Sekyra Group vás zvou na koncert David Koller Band, Monkey Business, PSH a Prago Union.

Datum:25. 09. 18
Cena:Zdarma
Čas:16:30 - 22:00
Kategorie: kultura|koncerty

Koncert se uskuteční přímo v centru Smíchova u metra Anděl (výstup na Knížecí), naproti pivovaru v místě budoucího projektu Smíchov City. 

Vstup do areálu je od 16:30 a je zdarma.

Legendární česká hudební uskupení, která na Smíchovských slavnostech vystoupí, není potřeba dále představovat. David Koller, Monkey Business, PSH - Peneři Strýčka Homeboye nebo PRAGO UNION (official) jsou stálice české hudební scény a všechny spojuje blízký vztah ke Smíchovu, ať už bydlením, nebo pracovně.

Celý koncert se uskuteční na brownfieldu, na kterém až do letošního roku bylo přes 150 let nákladové nádraží Smíchov. To v posledních letech již nesplňovalo svou funkci a proto ustoupí zástavbě v podobě zcela nové čtvrti s názvem Smíchov City, která se začne stavět v první polovině roku 2019. Koncert se dá tudíž považovat i za rozlučku s významným historickým prvkem centra Smíchova, který tvořilo právě zmíněné nákladové nádraží a smíchovský pivovar Staropramen, který nadále zůstává jako jediná dominantní připomínka začátků města Smíchov před tím, než byl připojen k hlavnímu městu Praze.

Povrch určený pro návštěvníky bude uklizen a zarovnán pro co největší komfort, ale prosíme myslete na to, že se jedná o brownfield, tudíž štěrkový povrch není vždy plně uhlazený a proto doporučujeme vhodnou, pevnou obuv (nejlépe tenisky apod., nedoporučujeme žabky, pantofle nebo lodičky)

Koncert se koná pod záštitou Pavel Richter - Starosta Prahy 5, Petra Kovaříka - generálního ředitele společnosti Pivovary Staropramen a Leoše Anderleho - ředitele společnosti Sekyra Group.

Městská část Praha 5
Tel: 257000111
Za Ženskými Domovy
Praha 5, 150 00
Navigovat
MHD

INZERCE

[reklama_square/200X200-A.jpg]

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Darujte univerzální voucher, ať si každý může vybrat svůj oblíbený příběh! Bude to úniková hra na motivy Star Wars, Titanicu, Saw, Freddy Krueger, nebo Márnice?

Doporučujeme vyzkoušet: