Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
14
září

Žižkovská loutka 2018

Za Trojku

zpět na výpis akcí
 

Již třetí ročník mezinárodního loutkového festivalu. Ani letos nebudou chybět divadla, loutkařské a jiné dílny, koncerty, kolotoč a další povyražení.

Začátek:14. 09. 18
Konec:16. 09. 18
Cena:od 150 Kč
Čas:10:00 - 22:00
Kategorie: kultura|divadla, koncerty

Organizace Za Trojku spolu se starostou Prahy 3 Alexanderem Bellu srdečně zvou všechny občany Prahy 3 a dalších městských částí, i návštěvníky našeho hlavního města na třetí ročník festivalu Žižkovská loutka, který se koná od pátku 14. 9. do neděle 16. 9. 2018.

Přijďte se pobavit, poučit, zasmát, zavzpomínat na dětství, přijďte objevit něco nového, něco neobvyklého, milého a zajímavého.
Přiveďte děti, rodiče, babičky a dědečky, tety a strýce i sousedy. Těšíme se na vás na Žižkovské loutce!

K vidění bude téměř třicet představení na několika scénách v prostoru Atria na Žižkově (Čajkovského 12) a v KC Vozovna (Za Žižkovskou vozovnou, 2687/18). Diváci uvidí nejen hry mnoha loutkářských souborů z různých koutů světa, ale i rozličné druhy loutek. Závěsné tradiční marionety doplní maňásci nebo javajky vedené zespodu, setkat se bude možné i s tzv. manekýny, což jsou velké, obvykle látkové loutky, které herec vodí před sebou. V sobotu večer si nenechte ujít představení japonského loutkáře NORI SAWY v Žižkovském divadle Járy Cimrmana. Součástí festivalu budou i výtvarné dílny pro děti či unikátní loutková střelnice. Letos nebude chybět ani několik koncertů. Bude z čeho vybírat.

Téměř u všech produkcí se bude jednat o tzv. rodinná představení určena všem věkovým kategoriím a přesto, že uvidíte i zahraniční loutkáře, jsou veškeré kusy koncipovány tak, aby zde nebyla problémem jazyková bariéra.

Více naleznete zde:

http://www.zizkovskaloutka.cz/

Atrium na Žižkově
Tel: +420 222 721 838
Čajkovského 12
Praha 3, 13000
Navigovat
MHD

INZERCE

[reklama_square/200X200-A.jpg]

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Není zapotřebí žádných drahých přímořských dovolených, k naprosté spokojenosti stačí se v podvečer posadit na lavičku a poslechnout jazzový koncert, shlédnout film pod hvězdami nebo si jít zatančit. Přinášíme 21 důvodů, proč vybalit kufry a zůstat v červenci v Praze.

Doporučujeme vyzkoušet: