Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
 

Společně s Ministerstvem zemědělství vás srdečně zveme na druhý ročník akce Dožínky na Letné.

Datum:08. 09. 18
Čas:10:00 - 18:00
Kategorie: zábava|zábava - ostatní

Společně s Ministerstvem zemědělství vás srdečně zveme na druhý ročník akce Dožínky na Letné. 

 

Druhý ročník největšího farmářského trhu v Praze se uskuteční v sobotu 8. září na Letenské pláni. Připraven je pestrý program jak pro děti, tak pro dospělé.

 

Hlavní cíl akce Dožínky na Letné je podpora zemědělství, agroturistiky, folkloru, tradice a historie. Na Letenské pláni je pro návštěvníky připraven jeden z největších farmářských trhů, jaké kdy Praha zažila, poukazující na každodenní činnost a plody práce farmářů. Můžete se těšit na prezentaci jednotlivých zemědělských svazů, vystoupení folklorních souborů z celé České republiky, bohaté ochutnávky českých a moravských vín, ukázky historické zemědělské techniky, prohlídky Národního zemědělského a Národního technického muzea zdarma. 

Dožínky na Letné 2018 pořádá Zařízení služeb Ministerstva zemědělství.

 

Máte hravého ducha a chuť objevovat? Pojďte si prožít novou vzdělávací zážitkovou hru do Národního zemědělského muzea. Zajímá vás, jak vzniká žitná placka od A do Z? Procházejte, pátrejte, získávejte nové poznatky a vědomosti nejen ze světa zemědělství. ProŽito bude mít premiéru právě při Dožínkách.

 

Národní zemědělské m...
Tel: 220 308 322
Kostelní 1300/44
Praha 7, 170 00
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vezmeme vás na místa, kde jste ještě zaručeně nebyli. Poradíme vám, kde si dát ta nejlepší křidýlka, kde najdete automatizovanou kantýnu nebo kde oslavit narozeniny vašeho psa.

Doporučujeme vyzkoušet: