Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
07
června

Autogramiáda Jany Kuželové

OC Arkády Pankrác

zpět na výpis akcí
 

OC Arkády Pankrác a Knihy Dobrovský pořádají autogramiádu knihy Jany Kuželové "Já bloggerka".

Datum:07. 06. 17
Čas:17:00 - 19:00
Kategorie: poznání|knihy

Akce proběhne ve středu 7. června 2017 od 17:00 hodin v prostorách u fontány.

Kniha, ve které se najdete!
Musíme žít a ne přežívat. A do toho musíme dát hodně ze sebe, sundat si růžové brýle, ale hlavně uvěřit, že život se dá žít s humorem a tak, aby nás bavil.

Být ženou znamená umět uvařit, být po očku v obraze co se nosí, zvládat několik rolí ve společnosti a k ženství patří i seberealizace. Být ženou je výsada, soubor znalostí a dovedností, um, leč někdy nelehký. Tak pojďme žít život tak, aby nás bavil! V této knize nejde jen o další lifestyle, ale o knihu, ve které se každá žena najde. Jsou to příběhy psané vaším životem, někdy na zamyšlenou, ale vždycky hlavně pro zasmání. Najdete v ní i rady, jak zacházet s muži, ale také jak najít své vnitřní štěstí.

OC Arkády Pankrác
Tel: +420 225 111 100
Na Pankráci 1727/86
Praha 4, 140 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: