Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
01
května

Františkovy lásky

Alfred ve dvoře

zpět na výpis akcí
 

Prvomájová sousedská slavnost.

Datum:01. 05. 17
Cena:Zdarma
Čas:14:00 - 20:00
Kategorie: zábava|zábava - ostatní

Jídlo a láska. Dva neoddělitelní souputníci a zásadní esence života na Letné. Františkovy lásky, tradičně netradiční prvomájová pouliční oslava, letos přiživí lásku sousedskou. Prvního května se sejdeme všichni u jednoho stolu a dáme za pravdu přísloví o tom, že láska prochází žaludkem. Gurmáni i dietáři, vegani i salámisti, všichni jsou zváni a vítáni na slavnosti, která uctí život a lásku vezdejší. VSTUP VOLNÝ! KULINÁŘSKÉ PŘÍSPĚVKY NA SPOLEČNOU TABULI JSOU VÍTÁNY. 

Už popáté zve Alfred ve dvoře / Motus ve spolupráci s BIO | OKO k již tradiční oslavě prvního Máje! Pouliční láskyplná slavnost je jako každým rokem definitivním potvrzením nezvratného faktu, že jaro je v plném proudu a láska existuje. Obojí se koncentruje v ulici Františka Křížka a expanduje nejen do celého hlavního města a přilehlých regionů, ale i do celého rozpínajícího se univerza. 

Sousedskou hostinu odstartuje společný oběd u velké tabule před Biem Oko, hodovat se však bude i po zbytek odpoledne až do 20. hodiny. Je víc než vítáno, aby návštěvníci Františkových lásek nosili kulinářské příspěvky na společný stůl a na místě tak mohla vzniknout sousedská výměna starých rodinných receptur. Vedle testování domácích laskomin budou na programu filmové projekce i pouliční divadlo. Záštitu nad akcí převzali: stěhovaví ptáci, jarní vzduch, modré nebe, čirá radost, hudební rytmy a jasné barvy. V případě deště jaro i láska pokračují. Celkový program slavnosti v ulici Františka Křížka bude dále upřesněn.

Bio Oko
Tel: 233 376 985
Františka Křížka 15
Praha 7, 170 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: