Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
12
května

Pražské jaro na Kampě 2017

CETIN

zpět na výpis akcí
 

Sledujte přímý přenos zahajovacího koncertu 72. ročníku Pražského jara na Kampě!

Datum:12. 05. 17
Cena:Zdarma
Čas:17:00 - 22:00
Kategorie: kultura|hudba

Česká telekomunikační infrastruktura a.s., generální partner Pražského jara, pro Vás již podruhé přichystala tento unikátní kulturní zážitek pod širým nebem. Přímý přenos Smetanovy Mé vlasti z Obecního domu v podání Vídeňské filharmonie uvede světoznámý dirigent Daniel Barenboim.

Program zahájíme již v 17:00, jeho přesnou podobu nyní připravujeme. Ve 20:00 hodin se pak přepojíme na slíbený zahajovací koncert festivalu, přenášený přímým přenosem z Obecního domu.

Přijďte si odpočinout do parku Kampa, užít si piknik v trávě (deky s sebou!) a poslechnout si Mou vlast na břehu řeky Vltavy. Na místě na Vás čekají stánky se slaným i sladkým občerstvením. 

Pevně doufáme, že se budete dobře bavit a večer si v pohodové atmosféře užijete. 

CETIN
Tel:
Kampa
Praha 1
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: