Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
 

Balkan Bashavel se přiřítí do Prahy hned se začátkem nového roku! 

Datum:13. 01. 17
Cena:od 149 Kč
Čas:20:00 - 23:59
Kategorie: zábava|party a kluby

Balkan Bashavel se přiřítí do Prahy hned se začátkem nového roku! Přijďte vyskákat kalorie z vánočního hodování v rytmu balkan beats.

Oblíbené DJské duo MALALATA si jako hosty přizvalo domácí kapelu Caravana Banda v čele s charismatickou Magdou Navarrete a slovenského DJe Hrajnohu.

MALALATA (SK)
MALALATA je synonymem pro jedinečnou fúzi balkan beats, mexické cumbie a karibského reggae. Každé vystoupení tohoto DJského dua je nespoutanou show plnou nakažlivé energie a 100% nasazení. Pod jeho taktovkou pulzovaly nejen kluby po celé Evropě, ale i vzdálené Japonsko a Mexiko. Duo předvedlo svou show i na festivalech Pohoda, Grape, Uprising či na jednom pódiu s esy jako Parov Stelar Band, Goran Bregović a Fanfare Ciocarlia.

CARAVANA BANDA (CZ/PL)
Sedmičlenný band v čele s charismatickou vokalistkou Magdou Navarrete. Oblaží vás bláznivou směsí balkánských rytmů, flamenca a gypsy jazzu s polskými vlivy a dotekem orientu.

DJ HRAJNOHA (SK)
Rodák ze slovenského Púchova, který stál u zrodu MALALATA, se jako DJ Hrajnoha vrací za mixážní pult. Zůstává věrný kombinování balkánských beatů, folklóru a reggae rytmů.

Taneční workshop s Vladimírem Michalkem

Věštění z karet s Věrou Várady 
Foodtruck FoodIN
Basement stage
Autorská projekce by VISUALOVE

Radlická - kulturní ...
Tel:
Za ženskými domovy 125/5
Praha 5, 15000
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Navzdory koronakrizi začaly na jaře v Praze fungovat téměř dvě desítky nových podniků. Tady je 18 nováčků, včetně unikátních konceptů jako je podnik zaměřený pouze na plněné knedlíky, muzeum slivovice nebo galerie na veřejných záchodech.

Doporučujeme vyzkoušet: