Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
 

Balkan Bashavel se přiřítí do Prahy hned se začátkem nového roku! 

Datum:13. 01. 17
Cena:od 149 Kč
Čas:20:00 - 23:59
Kategorie: zábava|party a kluby

Balkan Bashavel se přiřítí do Prahy hned se začátkem nového roku! Přijďte vyskákat kalorie z vánočního hodování v rytmu balkan beats.

Oblíbené DJské duo MALALATA si jako hosty přizvalo domácí kapelu Caravana Banda v čele s charismatickou Magdou Navarrete a slovenského DJe Hrajnohu.

MALALATA (SK)
MALALATA je synonymem pro jedinečnou fúzi balkan beats, mexické cumbie a karibského reggae. Každé vystoupení tohoto DJského dua je nespoutanou show plnou nakažlivé energie a 100% nasazení. Pod jeho taktovkou pulzovaly nejen kluby po celé Evropě, ale i vzdálené Japonsko a Mexiko. Duo předvedlo svou show i na festivalech Pohoda, Grape, Uprising či na jednom pódiu s esy jako Parov Stelar Band, Goran Bregović a Fanfare Ciocarlia.

CARAVANA BANDA (CZ/PL)
Sedmičlenný band v čele s charismatickou vokalistkou Magdou Navarrete. Oblaží vás bláznivou směsí balkánských rytmů, flamenca a gypsy jazzu s polskými vlivy a dotekem orientu.

DJ HRAJNOHA (SK)
Rodák ze slovenského Púchova, který stál u zrodu MALALATA, se jako DJ Hrajnoha vrací za mixážní pult. Zůstává věrný kombinování balkánských beatů, folklóru a reggae rytmů.

Taneční workshop s Vladimírem Michalkem

Věštění z karet s Věrou Várady 
Foodtruck FoodIN
Basement stage
Autorská projekce by VISUALOVE

Radlická - kulturní ...
Tel:
Za ženskými domovy 125/5
Praha 5, 15000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Jděte si zabruslit! Jestli ještě nevíte, kde se letos bruslí, mrkněte na náš velký přehled 12 venkovních kluzišť a běžte se klouzat – v centru, na střeše, na Letné, zadarmo, v noci, s děrmi...

Doporučujeme vyzkoušet: