Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Buďte ohleduplní & aktuální informace o akcích v Praze

Než vyrazíte na akci, ověřte si aktuální info u pořadatele. A respektujte prosím všechna hygienická opatření.

10
října

TEDxPrague Salon: Poslouchám - slyším

Národní muzeum - České muzeum hudby

zpět na výpis akcí
 

Aby myšlenky hodné šíření nevyrážely do světa jen jednou za rok, připravili jsme pro Vás další komorní setkání TEDxSalon! 

Datum:10. 10. 14
Cena:222 Kč
Čas:19:00 - 21:00
Kategorie: poznání|ostatní

O tom všem si budeme na TEDxPragueSalon povídat s muzikoložkou Jarmilou Procházkovou, výrobcem hudebních nástrojů Romanem Zajíčkem, terapeutkou Štěpánkou Čížkovou a akordeonistou a písničkářem Máriem Bihári. Detailní profily našich hostů a podrobnosti o celém večeru zveřejníme v několika příštích dnech, takže, jak se říká po anglicku: Stay tuned!

Jsou dva nejvzácnější druhy zvuků, bez kterých by člověk nebyl člověkem: lidský hlas a hudba. Oba jsou vědomě i nevědomě spjaty s našimi bytostmi: můžeme jimi vyjádřit sami sebe, jsme ale skrze ně také propojeni s ostatními. O tom všem si chceme povídat na druhém letošním TEDxSalonu, chceme se těchto témat také přímo dotknout, fyzicky je prožít.

Kolik stojí lístek?
Krásných 222 Kč

Národní muzeum - Čes...
Tel: 257257777
Karmelitská 2/4
Praha 1, 118 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme sedm pražských kaváren, kde je skvělá káva standardem, ale servírují k ní vždy ještě něco navíc. P.S. Neukazujte tento seznam na Pražském hradě!

Doporučujeme vyzkoušet: