Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
05
září

ÝBRKÝBL :: Fashion bazar #5

Podnik

zpět na výpis akcí
 

Rozhoupáme ramínka ve vašich skříních! 

Začátek:05. 09. 14
Konec:06. 09. 14
Cena:Zdarma
Čas:09:00 - 20:00
Kategorie: lifestyle|Nakupování, Móda

ÝBRKÝBL je fashion bazáč s oblečením a módními doplňky, země zaslíbená pro všechny, kdo mají vkus a nebojí se ho použít! Máme za sebou již čtyři úspěšné díly a další kýble se přikutálí na podzim letošního roku.

Podzimní ÝBRKÝBL se uskuteční 5. a 6. 9. 2014 v klubu Podnik na Bubenské, kousek od Strossu nebo metra Vltavská. Čeká na tebe tradičně grandiózní módní koktejl s neopakovatelnými kulinářskými zážitky, ale nově také DIY módní dílny, kde můžeš uplatnit svůj přirozený talent . 

NA CO SE MŮŽEŠ TĚŠIT?
Až 3 000 ks oblečení a doplňků od 100 prodejců :: nebeské dobroty od Biting Hanah :: Strojovna šicí dílna :: výroba recyklovaných šperků s rePETe :: Já na tom dělám workshopy :: výstava An Ane Nov :: instalace od KinocirKus :: posezení s Paletkami :: dětský koutek :: soutěž o ceny :: originální taška k nákupu nad 500 Kč :: netradiční prostor s elektrizující atmosférou v budově někdejších Elektrických podniků

Vstup je zdarma!

Podnik
Tel: 775 224 086
Bubenská 1
Praha 7, 17000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Navzdory koronakrizi začaly na jaře v Praze fungovat téměř dvě desítky nových podniků. Tady je 18 nováčků, včetně unikátních konceptů jako je podnik zaměřený pouze na plněné knedlíky, muzeum slivovice nebo galerie na veřejných záchodech.

Doporučujeme vyzkoušet: