Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
30
července

Dvorek žije počtvrté: Lékaři bez hranic

Kino Aero

zpět na výpis akcí
 

​I v červenci pokračuje náš letošní cyklus akcí na dvorku před kinem a tentokrát se hodně těšíme na letní setkání s Lékaři bez hranic.

Datum:30. 07. 14
Cena:Zdarma
Čas:18:30 - 22:00
Kategorie: zábava|zábava - ostatní

Jan Trachta a Tomáš Šebek jsou mladí čeští chirurgové, kteří pravidelně vyjíždějí na mise s mezinárodní humanitární zdravotnickou organizací Lékaři bez hranic. Oba dva loni vydali knihu zápisků ze svých cest a Jan Trachta za Tichý dech dokonce získal prestižní ocenění Magnesia Litera v kategorii Objev roku. A oba dva také přijdou do Aera číst a povídat o svých náročných misích.

Tichý dech | Jan Trachta
Mise Haiti | Tomáš Šebek


Autorské čtení proběhne od 18.30 na dvorku kina a od 20.30 si potom můžete povídání vizualizovat na baru během projekce filmu Living in Emergency, ve kterém se filmový štáb vůbec poprvé v historii organizace dostal přímo do centra misí ve válečném Kongu a v poválečné Libérii. Aby vás nerušili okolní pijani, pojmeme projekci jako "silent cinema". Dostanete sluchátka a bezpečně se tak hermeticky uzavřete do světa, ve kterém si profesionální lékařskou péči většina z nás dokáže představit jen těžko.

Vstup na autorské čtení i projekci je zdarma.

Kino Aero
Tel: 271771349
Biskupcova 87/31a
Praha 3, 13000
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Do Chorvatska se vám nechce a jinam k moři se letos nedostanete? Přestaňte ronit slzy, vlastní malé moře si doma v paneláku stejně nevypláčete, a vyrazte radši na koupaliště.

Doporučujeme vyzkoušet: