Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
09
listopadu

Madisonské mosty

Nová Spirála

zpět na výpis akcí

Milostný příběh, který poprvé ožívá v České republice na divadelních prknech.

Datum:09. 11. 24
Čas:19:00 - 21:00
Kategorie: kultura|divadla

Milostný příběh, který poprvé ožívá v České republice na divadelních prknech. První činoherní projekt, který ukáže hlavní přednosti Nové Spirály, kdy je každý divák zcela vtažen mezi herce a do celé atmosféry amerického středozápadu. V Hlavní roli se představí Vanda Hybnerová a Jan Révai. Příběh Madisonských mostů vychází z knižní předlohy Roberta Jamese Wallera. Příběh se odehrává v okrese Madison ve státě Iowa a sleduje romantický vztah mezi fotografem Robertem Kinciadem a místní ženou v domácnosti Francescou Johnson. Jejich vášeň a láska kvetou, ale střetávají se s morálními dilematy a volbami, které mají vliv na jejich budoucnost. Příběh Madisonských mostů je zároveň příběhem o lásce, touze po svobodě a nečekaných rozhodnutích, která mohou změnit osudy lidí.

Nová Spirála
Tel: +420770317069
Výstaviště Holešovice
Praha 7, 17000
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: