Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
23
března

Velikonoční víkend

Galerie Butovice

zpět na výpis akcí
 

Velikonoční akce, na kterou hned tak nezapomenete! Připravili jsme pro vás velikonoční víkend, který si užijí děti i dospělí.

Začátek:23. 03. 24
Konec:24. 03. 24
Čas:11:00 - 17:00
Kategorie: pro děti|Zábava

23. – 24. března od 11:00 do 17:00 bude u hlavního vchodu v OC Galerie Butovice připravena celá řada aktivit, při kterých se budou bavit všechny generace. Na co se můžete těšit?

Uděláte si stylové fotky v originálním fotokoutku s jarní tematikou. O víkendu a následující dva týdny na vás čekají designové fotostěny, které jinde nenajdete! A navíc každý, kdo bude sdílet svou fotografii z akce na sociálních sítích a označí ji hashtagem #velikonocevgaleriibutovice, bude zařazen do slosování o dárkové poukazy.

Zahrajete si velkou hru, při které budete hledat vajíčka, dozvíte se spoustu nového o různých ptácích a na konci si vyzvednete pomlázku. A pokud náhodou ještě nemáte naší aplikaci Moje Galerie Butovice, co nejdřív si ji stáhněte, protože pro její majitele máme speciální překvapení navíc.

Vaše děti si ve velikonočních dílničkách například namalují perníčky, vyrobí králičí uši nebo velikonoční dekoraci.

A pro ty nejmenší máme navíc přichystány barevné balónky i drobné dárky!
U nás to na Velikonoce žije! Těšíme se na vás!

Galerie Butovice
Tel: 234 141 004
Radlická 117
Praha 5, 158 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: