Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
17
září

Karlínský festival kávy

Karlín Market

zpět na výpis akcí
 

V neděli 17. září bude Karlínské náměstí opět provoněné kávou.

Datum:17. 09. 23
Čas:10:00 - 18:00
Kategorie: gastro|festivaly

Karlínského festivalu kávy se zúčastní ty nejlepší pražírny a kavárny, které vám představí jak klasickou přípravu kávy, tak i různé alternativní způsoby nebo třeba i kávové rituály. Nebude chybět ani tolik oblíbené Cold brew a mnoho dalšího. Jako vždy se můžete těšit i na skvělou nabídku jídel, která uspokojí i ty největší gurmány.

Živá muzika i DJ Hlava jsou samozřejmostí. Pro děti i pro dospělé bude připraven bohatý doprovodný program a tematické workshopy. Památku na celý život vám vytvoří umělci z tetovacího salónu Ink culture a Henna Helena ozdobí vaše těla voňavou hennou. Čeká na vás nevšední zážitek, který si rozhodně nesmíte nechat ujít. Těšíme se na vás od 10:00 - 18:00.

Karlín Market
Tel:
Karlínské nám. 316/7
Praha, 18600
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: