Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
21
dubna

Nová sezóna Autokina Strahov

ZAVŘENO: Autokino Strahov

zpět na výpis akcí
 

Zajděte přivítat novou promítací sezónu plnou nabitého programu, dobrého jídla a jedinečného prostoru v Autokině Strahov.

Začátek:21. 04. 23
Konec:28. 04. 23
Čas:20:10 - 22:00
Kategorie: kultura|kina

Pátek 20.10 hodin - Velké nic

Dokumentární tragikomedie o českém pojetí pandemie Covid-19. Tvůrci mapovali naši společnost v nečekané zkoušce. Kdo byl „best in Covid“? Kdo měl plán: lidstvo nebo virus? A co to lidi naučilo o nich samých?

 

Sobota 20.20 hodin Super Mario Bros ve filmu

Instalatér Mario (Chris Pratt) se vydává do podzemního labyrintu společně s jeho bratrem Luigim (Charlie Day), aby zachránili zajatou princeznu Peach (Anya Taylor-Joy). Na jeho cestě skrz Houbové království na něj budou čekat nejrůznější překážky. Z hrdinné mise se nakonec vyklube záchrana celého světa.

 

Neděle 20.10. Buď chlap!

Pavlovi (Jakub Prachař) sice táhne na čtyřicet, ale stále ještě úplně nedospěl. Bydlí s mámou a chybí mu odvaha dělat v životě to, co by ho skutečně naplňovalo. Tu získá až ve chvíli, kdy potká svou dětskou lásku Terezu (Tereza Ramba) a prožije s ní dobrodružnou noc. Tereza však není připravena opustit svůj dosavadní život pro někoho, kdo podle ní není opravdový chlap. Pavel se tedy rozhodne se přesně takovým chlapem stát. Přihlásí se na výcvikový tábor v Tatrách vedený Weisnerem (Ondřej Sokol), který vyučuje vše od sekání dříví po svádění žen. Podaří se Pavlovi překonat sama sebe a stát se chlapem, po kterém Tereza touží?

ZAVŘENO: Autokino St...
Tel:
Zátopkova
Praha 6, 16000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Doporučujeme vyzkoušet: