Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
01
prosince

Bruslení na Letné

Kluziště Letenská pláň

zpět na výpis akcí
 

Magistrát hlavního města Prahy i letos otevřel velmi oblíbené veřejné kluziště na Letné.

Začátek:01. 12. 21
Konec:28. 02. 22
Čas:09:00 - 21:00
Kategorie: sport|lední sporty

Již šestou zimní sezonu můžete bruslit zdarma denně od 9:00 do 21:00 hod, a to až do 28. února 2022. 

Zabruslit si můžete na hlavním kluzišti o rozměrech 40 x 20 m, v jeho těsné blízkosti je připravené i druhé, menší kluziště o rozměrech 20 x 10 m, na kterém se můžou učit bruslit ti nejmenší z nás. Celý areál je vybaven pochozím gumovým kobercem.

Dobrou zprávou je, že na rozdíl od loňského roku letos není nutné dělat rezervaci pro vstup na kluziště! Toto samozřejmě platí za současně vyhlášených opatření. Doufáme však, že nebude nutné dělat změnu. Školy naopak rezervaci potřebují (z důvodu nepřekročení maximální možné kapacity). K tomu využijte rezervační systém, viz „rezervace“ níže.

V rámci areálu kluziště je pro návštěvníky opět připraven vyhřívaný velkokapacitní stan určený k přezutí čí odpočinku. Zakoupit si můžete i drobné občerstvení v bistru přímo u kluziště a pro toho, kdo si zapomene brusle doma, nebo třeba pro náhodné kolemjdoucí, je i letos připravena půjčovna bruslí. Samozřejmostí je i vyhřívané WC.

Kluziště Letenská pláň
Tel:
Milady Horákové
Praha 7, 17000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Doporučujeme vyzkoušet: