Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
17
března

Je letošní zima normální? - online webinář

Greenpeace Česká republika

zpět na výpis akcí
 

Ačkoli letošní zima skončila před pár dny, a tak nemáme všechna česká a globální data, zeptáme se meteorologa Michala Žáka, jak hodnotí letošní zimu.

Datum:17. 03. 21
Cena:Zdarma
Čas:19:00 - 20:00
Kategorie: poznání|fauna a flora, ostatní

Ačkoli letošní zima skončila před pár dny, a tak stále nemáme všechna česká a globální data, zeptáme se meteorologa Michala Žáka, jak hodnotí letošní zimu.

Na webináři se dozvíte co vlastně “normální” zima znamená, jaká byla letošní zima ve srovnání s průměrnými zimami v letech 1981 - 2010 a také co “českou zimu” ovlivňuje. Dozvíte se co je to jet stream a polární vír, jak se podílí na českém počasí a jak ovlivňuje rychlé střídání teplot, kterého jsme byli svědky.
Nakonec se probereme několik tipů a fíglů jak se lépe orientovat v předpovědi počasí a jak počasí můžete sami začít předpovídat.

Mapa po Praze

Tato akce má více míst konání po Praze

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: