Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
19
prosince

ONLINE: Z kanclu kolem světa

Kolem světa

zpět na výpis akcí
 

Partička kamarádů se nemohla smířit s představou každodenního sezení na kancelářských žídlích, a tak se rozhodla vydat na CESTU KOLEM SVĚTA.

Datum:19. 12. 20
Cena:od 50 Kč
Čas:20:00 - 23:00
Kategorie: poznání|ostatní, cestování

"Chtěli jsme vykročit z každodenních stereotypů, které udává společnost." Motivem cesty bylo uskutečnit si sen a procestovat daleké země Oceánie a Latinské Ameriky, na které zpravidla běžná dovolená nestačí! V práci dali dobrodruzi výpoveď a vyrazili do světa. Cesta nakonec trvala přes 2 roky, během kterých navštívili 25 zemí a zažili nevídané věci! Chtěli ukázat mladým lidem, že nemusí být po škole už jen zavřeni v „officu“, proto ke svému projektu Z KANCLU KOLEM SVĚTA doplnili dovětek STOP OTLAČENÝM ZADKŮM!
Těšit se můžete na výstup na šestitisícovou horu v Bolívii, strašení ve strašidelném domě na Zélandu, stopování na Kubě, bizarní Čínu, menstruační párty v Panamě, nebo šamanské rituály v Amazonském pralese! Bude to další Karlova krutopřísná multimediální mega show.

Mapa po Praze

Tato akce má více míst konání po Praze

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: