Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
10
prosince

Vánoční ozdoby z kdečeho - online

DOK 16: sousedská řemeslná dílna

zpět na výpis akcí
 

Vánoce bývají bohužel často i dobou plýtvání. Krásné dekorace ale můžete vytvořit i z věcí, které vám doma prostě zbydou.

Datum:10. 12. 20
Čas:18:00 - 21:00
Kategorie: poznání|kurzy, ostatní, workshopy

Ať už ve stresu či v klidu, Vánoce bývají bohužel často i dobou plýtvání. Krásné dekorace ale můžete vytvořit i z věcí, které vám doma prostě zbydou... Jak? S Pavla Nazarská vám to ukážeme!

Připravte si:
- Dva korky od vína, dřívka od nanuků, stříbrné víčko od jogurtu, žárovku, 4 víčka od piva, roličky od toaleťáků, špejle či párátka, špendlíky a drobnosti na dozdobení. Poslouží odstřižky látek, pentličky, knoflíčky, korálky nebo klidně ulomené otevírátko od plechovky, či jiný poklad, co doma najdete. Využít se dá všechno, uvidíte.
- Hodit se bude tavná pistolka, poslouží ale i obyčejné lepidlo nebo oboustranná lepenka.
- Pokud něco nemáte, nevadí, nějak to společně vymyslíme. Improvizace je nejdůležitější kreativní dovednost.

Mapa po Praze

Tato akce má více míst konání po Praze

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: