Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

úvodní stránka

Akce Praha

Hlavní město je nejlepším bydlištěm pro ty, kteří nechtějí svůj volný čas strávit u televize, ale touží zažít něco víc. Člověk by neřekl, kolik věcí se děje každičký den a on o tom třeba ani neví. Každý Pražák vám poví, že nejčastěji jsou akce v Praze. Ať už jsou to sportovní, kulturní, či gastronomické festivaly, nejrůznější jednorázové události či dlouhodobější záležitosti. 

Jaké nejlepší akce Praha nabízí? Stálicemi jsou například filmové festivaly pořádané v malých artových kinech, mezi oblíbené patří lidskoprávní Jeden svět, festival španělského filmu, Dny evropského filmu. Kulturní akce Praha však nepojímá jen filmově. Užijete si dost koncertů, výstav, divadelních akcí. Nespočet divadel hraje každý večer a je jen na vás, jaké představení si vyberete. Kulturní akce sice patří mezi nejoblíbenější, ale ani sportovní akce v Praze nechybí.

landing_pages/ladronka.jpg
 
Často se pořádají akce na Laponce, parku na Smíchově. V září tam proběhl úspěšný Ladronkafest, kde jste si mohli vyzkoušet například skákací boty, slackline nebo si zazávodit na koloběžce. K tomu všemu navíc hrála příjemná hudba. Hodně událostí nabízí Ladronka hlavně pro milovníky in-line bruslení. Stačí se podívat na Ladronka.cz.

Pro milovníky cirkusového umění je tu Letní Letná, kde si z nespočtu akcí musí vybrat snad každý.  To však není jediná akce na Letné, která stojí za povšimnutí. Soubor z la fabriky si postavil v letenských sadech projekt Chapiteaux, a v létě tam zazářil se svou hrou La Putyka. Obří pláň však láká k využití i na jiné, než kulturní akce. 

landing_pages/kulturni-akce.jpg
 
Jaké akce na víkend byste tedy měli naplánovat? Pokud se zaregistrujete na CityBee, neunikne vám už žádná akce v Praze. Každý čtvrtek vám přijde email, v kterém naleznete výběr toho nejlepšího, co vám Praha o víkendu nabízí. A nezapomínáme ani na akce pro děti. Například Toulcův dvůr pořádá akce na víkend pravidelně. A většina programu je připravená hlavně pro děti. Pro ty hudebně nadané je tu na podzim třeba festival Struny podzimu, kde mohou dát vyniknout svému hudebnímu nadání nebo si lásku k hudbě teprve vypěstovat. Navštivte CityBee hned teď a podívejte se, jaké akce pro děti Praha zrovna pořádá.

landing_pages/akce-pro-deti.jpg
 
Pokud by vám to nestačilo, použijte vyhledavač. Stačí zadat jednoduchá spojení „akce Praha víkend“, nebo „akce Praha dnes“, oblíbené je také „akce Praha zdarma“. Protože ne vždycky musí zábava stát spoustu peněz. Například akce na Kampě jsou většinou zdarma a stojí za to. Na začátku podzimu tu proběhl Kampafest, začínal tady Roma Pride a každý víkend sem jezdí farmáři z celé republiky, aby tu Pražanům nabídli čerstvou zeleninu, ovoce a další produkty.
Hlavní město je také vhodným místem, kde pořádat firemní akce. Existuje více míst, ať už si přejete spíše ruch velkoměsta, nebo více relaxační prostředí. To vám může poskytnout například Yard Resort, který nabízí rezervace pro oblíbené vánoční večírky. Pokud tedy plánujete firemní akce, Praha je tím správným místem, kde hledat vhodné prostory. Přestože pro někoho to možná bude znít neuvěřitelně, Praha nabízí také akce na hradech a zámcích. Příkladem může být například areál zámku Ctěnice.

landing_pages/hrady-a-zamky.jpg
 
Takže jaké nejlepší akce Praha nabízí? A jaké nejlepší akce v Praze dnes neprošvihnout? Mrkněte na CityBee, zaregistrujte se a pak už stačí si jen vybrat!

Fotky: Ladronka, chapiteaux, toulcův dvůr, yard resort

úvodní stránka