Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Zavřít reklamu
  LORD OF THE RINGS in Concert

Café AdAstra

Menu
náš tip
  • Omlouváme se, ale Vaše zařízení
    neumožňuje vygenerovat kontakt přímo.

    Pro zaslání náhradního exportu v e-mailu
    se musíte nejprve přihlásit.

Káva, dezerty, pivo, víno, obědy, večeře a obchůdek s dárečky pro každou příležitost.

Podskalská 8
128 00, Praha 2
Program našich akcí 
 

Café AdAstra je originální a příjemné místo inspirované prostředím francouzských kaváren.

Kavárna vznikla pod záštitou obecně prospěšné společnosti Zajíček na koni a je zároveň i pracovištěm pro osoby s mentálním handicapem. Zaměstnanci s handicapem pracují v kuchyni, za barem a obsluhují. Najdete mezi nimi klienty organizace Zajíček na koni o.p.s. a žáky spolupracujících speciálních škol Střední technické učiliště Zelený Pruh, Odborné učiliště Vyšehrad a Speciální škola Lužiny. 

V kavárně se také nachází klavír a další hudební nástroje, na které si každý „hudebník“ může zahrát, a tím podpořit příjemnou atmosféru. K té přispívají i pravidelné klavírní večery. Pro každého, kdo nevládne hudebním talentem, je tu rozsáhlá knihovna a příjemné čtecí koutky vybudované ve výlohách kavárny. Najdete zde i velké plátno, projektor a další techniku, která je vám plně k dispozici pro různé firemní či osobní akce, ke kterým vám rádi dodáme i občerstvení. Myslíme tu i na děti, pro které je tu připraven dětský koutek plný hraček, dětská jídla i zdravé mlsání. Samozřejmostí je možnost bezplatného připojení k WIFI. 

Zpět na homepage