Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Zavřít reklamu
  Praha Karla IV. – středověké město

Hilton Prague

Menu
náš tip
  • Omlouváme se, ale Vaše zařízení
    neumožňuje vygenerovat kontakt přímo.

    Pro zaslání náhradního exportu v e-mailu
    se musíte nejprve přihlásit.

Moderní hotel Hilton Prague je situován na pravém břehu řeky Vltavy, nabízí 791 renovovaných pokojů, 6 restaurací a wellness.

Pobřežní 311/1
18600, Praha 8
Program našich akcí 
 

Vyrazte letos do stověžaté Prahy, plné parků, historie a nových cool míst – přímo k luxusnímu pobytu vás zve 5* hotel Hilton Prague u Vltavy.

Odpočiňte si v prostorném moderním pokoji, užijte si neomezený vstup do wellness a originální koktejly na terase střešního baru Cloud 9. Máme pro vás WiFi a parkování zdarma po celé léto.

Kontaktujte reservations.prague@hilton.com a informujte se o balíčku, kde máte navíc zážitek – např. rodinné vstupné do zoo nebo třeba plavbu po Vltavě.

Hotel nabízí nově i dětský koutek, prostorné rodinné pokoje, dětské menu v restauracích, vnitřní bazén a další služby pro pohodovou rodinnou dovolenou.

Aktivní sportovci na kole jsou také vítáni, z hotelu je přímý přístup na cyklostezku A2 – Rohanské nábřeží, kolo si můžete bezpečně uložit, k dispozici je také WAP čištění, set nářadí pro základní opravy i pumpa. Po celodenní aktivitě se můžete osvěžit čepovaným pivem na zahrádce Beer Garden Karlín nebo si zajít do sauny či na masáž (dle ceníku).

Zpět na homepage