Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Buďte ohleduplní & info o akcích v Praze

Než vyrazíte na akci, ověřte si aktuální informace u pořadatele. A respektujte prosím všechna hygienická opatření.

Zavřít reklamu
  Loono – Dobré nitro

Divadlo v Dlouhé

Menu
náš tip
  • Omlouváme se, ale Vaše zařízení
    neumožňuje vygenerovat kontakt přímo.

    Pro zaslání náhradního exportu v e-mailu
    se musíte nejprve přihlásit.

Divadlo v Dlouhé - 18. sezóna

Dlouhá 39
11000, Praha 1
Program našich akcí 
 

V letošní sezoně pro Vás připravujeme dvě velké premiéry, dva festivaly pro děti a mládež, dva pořady komorní řady Krátká Dlouhá a řadu dalších mimořádných akcí, z nichž nejbližší bude v půlce listopadu celoevropská akce Noc divadel.

První premiéru sezony už začal zkoušet Jan Borna společně s Miroslavem Hanušem - rodinnou inscenaci O LÍNÉ BABIČCE podle stejnojmenného bestselleru Aleny Kastnerové. Příběhy čerstvé důchodkyně, která vlastně vůbec není líná, jen si místo hlídání vnoučat začne konečně plnit svá dávná přání, doprovodí rockové hity v podání naší herecké kapely. Premiéra je plánována na sobotu 23. listopadu 2013.

Druhou novinku připravuje na jaro režisérka Hana Burešová s dramaturgem Štěpánem Otčenáškem. Bude to jedna z vrcholných Shakespearových komedií MNOHO POVYKU PRO NIC s Helenou Dvořákovou a Markem Němcem v hlavních rolích.

Na konci letošní sezony pak začne zkoušet jako host Martin Františák, a to autorskou adaptaci románu Jarmily Glazarové VLČÍ JÁMA. Premiéra bude v září 2014, tedy na začátku další sezony.

Od 27. do 30. listopadu 2013 vás opět zveme na nesoutěžní divadelní přehlídku nejen pro teenagery Festival 13+. V jeho 5. ročníku se představí Divadlo Petra Bezruče (Ostrava), Klicperovo divadlo (Hradec Králové), Divadlo Alfa (Plzeň), Túlavé divadlo (Bratislava), Divadlo loutek Ostrava a soubor Športniki (Praha - Maribor).

Na přelomu května a června 2014 chystáme již 16. ročník divadelního festival pro děti a jejich dospělé Dítě v Dlouhé.


Účastníme se akce Noc divadel!

Zpět na homepage