Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Zavřít reklamu
  Musica Florea

Národní zemědělské muzeum Praha

Menu
náš tip
  • Omlouváme se, ale Vaše zařízení
    neumožňuje vygenerovat kontakt přímo.

    Pro zaslání náhradního exportu v e-mailu
    se musíte nejprve přihlásit.

Národní zemědělské muzeum Praha můžete navštívit v Kostelní ulici na Letné.

Kostelní 1300/44
170 00, Praha 7
Program našich akcí 
 

Národní zemědělské muzeum v Praze nabízí vzdělávací programy pro školy a řadu aktivit pro širokou veřejnost. Pořádáme programy v budově muzea, ale také ve školách nebo v terénu. Ke stažení vám nabízíme také sérii Obrázkových statistik a další edukativní materiály.

LEKTORSKÉ PROGRAMY PRO ŠKOLY – jsou určené pro školní kolektivy od mateřských škol po druhý stupeň základních škol. Nabízíme tři typy programů – v muzeu, ve školách a v terénu. Programy probíhají od úterý do pátku a je nutná předchozí rezervace. Více informací najdete u konkrétního programu.

ZÁMKOVÉ HRY – pro veřejnost chystáme sérii terénních kvízových her v pražské přírodě. Každá hra se skládá z několika zastavení, kde na účastníky čekají nejrůznější úkoly. Ke hře stačí nabitý mobilní telefon, tužka a papír. Více informací najdete u konkrétních her.

PRACOVNÍ LISTY A PUBLIKACE – jsou určené jak pro děti, tak pro dospělé, kteří se chtějí odlehčenou formou dozvědět zajímavosti z oboru zemědělství, myslivosti a lesnictví, rybářství nebo vodního hospodářství. Své znalosti si mohou ověřit také v badatelských listech.

Expozice a výstavy najdete ZDE.

Zpět na homepage