Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Zavřít reklamu
  Nocleženka – Darujte nocleh lidem v nouzi

Ippa Café Břevnov

Menu
náš tip
  • Omlouváme se, ale Vaše zařízení
    neumožňuje vygenerovat kontakt přímo.

    Pro zaslání náhradního exportu v e-mailu
    se musíte nejprve přihlásit.

Nová kavárna, která otevřela na podzim 2021

Bělohorská 724
16900, Praha 6
Program našich akcí 
 

IPPA Café jsou butikové kavárny, které povznášejí českou cukrařinu do výšin, kterou si historicky zaslouží. Ochutnat evergreeny nebo novinky jako mango, hruška nebo cheesecake můžou hosté ochutnat hned ve třech pražských pobočkách a to Belgická, Tylovo náměstí a Jungmannova.

Na podzim se vše změní. IPPA Café otevírá novou pobočku, a to na Břevnově. Nový člen IPPA rodiny bude opět luxusní s úžasnými dezerty, které nemají v České republice konkurenci.

Hlavou a srdcem všech podniků je majitel Jan Ševěček. Po boku mu stojí šéfcukrářka Bára, která je současně jeho sestrou a neméně důležitou osobou je manažer všech podniků Lukáš. Oni jsou vrcholem pyramidy skvělého týmu, který se neustále vyvíjí a školí profesionály i právě studující mladé cukráře.

Zpět na homepage