Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Zavřít reklamu
  Příbramský půlmaraton 2024

Divadlo Procity

Menu
  • Omlouváme se, ale Vaše zařízení
    neumožňuje vygenerovat kontakt přímo.

    Pro zaslání náhradního exportu v e-mailu
    se musíte nejprve přihlásit.
Divadlo Procity

Nezávislé zážitkové divadlo s vášní pro současnou dramatiku. Posouváme magický divadelní svět do jiné dimenze, za hranu očekávání.

Srbska 1
16000, Praha 6
Program našich akcí 
 

Při realizaci našich inscenací nezůstáváme na povrchu, ale sestupujeme až na dřeň lidské psychiky. Spojením současné dramatiky se zážitkem stíráme přechod mezi realitou a fikcí.

Představení, která uvádíme jsou skutečným zážitkem. Nebojíme se ukázat to, před čím ostatní zavírají oči. Nebojíme se říci to, co mnozí nechtějí slyšet. Ukazujeme realitu takovou, jaká je. Témata, která „hýbou“ českou společností jsou nám vlastní.

Svou tvorbou upozorňujeme na nekonečné množství společenských masek, které všichni nosíme.  Tušíte, co všechno se za nimi může skrývat?

City a emoce mají v naší tvorbě velký prostor.

Zajímají nás emočně vyhrocené příběhy, které jdou až na dřeň lidské psychiky. Nebojíme se ukázat to, před čím ostatní zavírají oči. Nebojíme se říci to, co mnozí nechtějí slyšet. Ukážeme vám realitu takovou, jaká je.

Máte odvahu Procit-nout s námi?

Zpět na homepage