Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Zavřít reklamu
NaFilm

Boží láska – projekce s debatou

Menu
náš tip
12.11. do 12.11.
18:00 - 21:00
Kino Aero
web
  • Omlouváme se, ale Vaše zařízení
    neumožňuje vygenerovat akci přímo.

    Pro zaslání náhradního exportu v e-mailu
    se musíte nejprve přihlásit.
 
Boží láska – projekce s debatou

Po projekci plné elektrizující vášně a víry v radikální, svobodnou a oddanou Boží lásku bude následovat debata.

 
Cena: 135 Kč
 
Kino Aero
Biskupcova 87/31a
13000, Praha 3
Vizitka pořadatele 
 

Zveme vás na speciální projekci brazilského erotického dramatu BOŽÍ LÁSKA. Po projekci plné elektrizující vášně a víry v radikální, svobodnou a oddanou Boží lásku bude následovat debata o současném směřování Brazílie a přímém propojení brazilského prezidenta Bolsonara na evangelikální hnutí s vedoucí Oddělení portugalistiky FF UK Šárkou Grauovou.
Bude v Brazílii v roce 2027 skutečně místo karnevalu největším svátkem neonová taneční party k oslavě Stvořitelovy lásky a pro rozhřešení se bude jezdit do drive-thru zpovědnice?

Mgr. Šárka Grauová, Ph.D. je česká vysokoškolská učitelka, portugalistka a také překladatelka z portugalštiny, přednášející na Ústavu románských studií FF UK v Praze. Jejímu vědeckému zájmu se těší zejména portugalsky psaná literatura. Absolvovala studijní pobyty v Brazílii a v Portugalsku. Soustavně se věnuje uvádění starých i současných autorů z portugalsko-brazilské jazykové oblasti do českého prostředí. Dlouhodobě se také zabývá tématem brazilských evangelikálů. 

O FILMU
Brazílie, rok 2027. Bůh se neuctívá na mších, ale na tanečních party, a pro rozhřešení si můžete dojet do drive-thru zpovědnice. Úřednice Joana dělá navzdory svým pracovním povinnostem vše pro to, aby naplnila svoje osobní poslání – zabránit co nejvíce párům v rozvodu. Pomáhá jí v tom společenství Boží láska, které se manželům prostřednictvím modliteb a nezvyklých sexuálních praktik snaží navrátit blízkost, víru i touhu. Sama Joana prochází životní krizí, která její vlastní vírou hluboce otřásá. Futuristické drama nabité elektrizující vášní představil Gabriel Mascaro (Neonový býk) poprvé na MFF v Sundance, které si podmanil živelným vizuálním stylem v bizarních kulisách dystopického světa.


Zpět na homepage