Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Zavřít reklamu
  Vánoční slevy na gastronomické zážitky

HOZIER

Menu
náš tip
27.08. do 27.08.
19:00 - 23:59
Forum Karlín
web
  • Omlouváme se, ale Vaše zařízení
    neumožňuje vygenerovat akci přímo.

    Pro zaslání náhradního exportu v e-mailu
    se musíte nejprve přihlásit.
 
HOZIER

Take Me to Church! Ten hit nešlo přeslechnout, na tu výraznou melodii a procítěný hlas nejde zapomenout. 

Forum Karlín
Pernerova 652/55
180 00, Praha 8
Vizitka pořadatele 
 

Píseň Take Me to Church, emocionální protest proti katolické církvi v Irsku, posléze doprovodil provokativní černobílý klip odsuzující homofobní násilí v Rusku. Ihned po zveřejnění se píseň začala virálně šířit a vynesla Hozierovi jak smlouvu s labelem, tak i nominaci na Grammy. První eponymní album z roku 2014, na kterém se tento singl objevil a které obsahovalo další hity jako Someone New nebo Work Song, pak dosáhlo šestkrát na platinové ocenění a v mnoha zemích se dostalo do top 10 prodejních žebříčků. Závěrečnou skladbu alba Cherry Wine Hozier vydal jako charitativní singl upozorňující na problematiku domácího násilí. Po vydání tohoto alba následovalo rozsáhlé turné, mnoho koncertů i vystoupení v televizních pořadech. Hozier mezitím složil také píseň Better Love pro soundtrack k filmu The Legend Of Tarzan.       
Sociální angažovanost Hoziera, celým jménem Andrew Hozier-Byrne, dokládá i loňský singl již z nového alba nazvaný Nina Cried Power, který představuje poctu protestním písním hnutí za lidská práva. Píseň se zpěvačkou Mavis Staples se dostala i na seznam oblíbených skladeb roku 2018 bývalého prezidenta Baracka Obamy. Na nové desce Wasteland, Baby! se objeví čtrnáct písní včetně tohoto singlu a dalšího nazvaného Movement, v jehož videoklipu tančí slavný ukrajinský tanečník Sergej Polunin. Nejnověji na desku poutá píseň Almost (Sweet Music) vydaná 16. ledna letošního roku.


Zpět na homepage