Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Zavřít reklamu
  Nocleženka – Darujte nocleh lidem v nouzi

Modlitba Vánoc – koncert pro Martu Kubišovou

Menu
náš tip
15.12. do 15.12.
19:00 - 22:00
Kaiserštejnský Palác
web
  • Omlouváme se, ale Vaše zařízení
    neumožňuje vygenerovat akci přímo.

    Pro zaslání náhradního exportu v e-mailu
    se musíte nejprve přihlásit.
Modlitba Vánoc – koncert pro Martu Kubišovou

Česko–americká zpěvačka Liana Braun Derner se vrací do Prahy s výjimečným koncertem, na němž ji doprovodí četní vzácní hosté. 

 
Cena: 650 Kč
 
Kaiserštejnský Palác
Malostranské náměstí 23/37
11000, Praha 1
Vizitka pořadatele 
 

Hudební sváteční sezóna roku 2025 přinese výjimečný kulturní zážitek. Česko–americká zpěvačka Liana Braun Derner se po osmnácti letech vrací na domácí pódia se dvěma slavnostními vánočními koncerty, které propojí eleganci klasiky, vášeň tanga i duši francouzského šansonu.

První koncert se uskuteční ve středu 3. 12. 2025 v 19:00 v Mramorovém sále Paláce Lucerna - Více ZDE

Druhý koncert proběhne v pondělí 15. 12. 2025 v 19:00 v Kaiseršteinském paláci na Malostranském náměstí. Tento večer bude věnován paní Martě Kubišové – ikoně české hudby, symbolu odvahy a nositelce hodnot míru a svobody. Koncert osobně svou návštěvou podpoří také sama Marta Kubišová, což dodá večeru mimořádný a slavnostní rozměr. Liana Braun Derner spolu s violistkou Jitkou Hosprovou uvedou její písně v nových, speciálně upravených aranžích, doplněné o české vánoční klasiky.

„Jsem hluboce dojatá a velmi poctěná, že paní Marta Kubišová přijme osobně naše pozvání na koncert. Paní Marta pro mě byla už od dívčích let nejen vzorem výjimečné zpěvačky, ale také mimořádně silné a inspirativní ženy. Její písně jsem si zpívala už jako dospívající a její osobní přítomnost na koncertu je pro mě darem, který má velmi hluboký a osobní význam. Domnívám se, že v závěru nesnadného roku, v období před vánočními svátky, kdy společnost hledá více než kdy jindy klid, jednotu a naději, má poselství paní Marty Kubišové mimořádně silnou a důležitou rezonanci,” říká Liana Braun Derner.

*****

Liana Braun Derner vystudovala v Čechách klasický i populární zpěv, ale její hudební dráha ji brzy zavedla do Spojených států. Tam účinkovala v muzikálech, spolupracovala s Operou San Jose v Kalifornii a věnovala se také práci s dětmi. V posledních letech se zaměřuje na argentinské tango a tvorbu hudebního génia Astora Piazzolly. Její vystoupení na festivalu Klášterecké hudební prameny sklidilo velký úspěch – a právě tyto písně zazní i během pražských adventních večerů.


Zpět na homepage