Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Zavřít reklamu
  Vánoční slevy na gastronomické zážitky

EA Dinner

Menu
náš tip
25.02. do 25.02.
18:03 - 20:30
Spolek pro efektivní altruismus
web
  • Omlouváme se, ale Vaše zařízení
    neumožňuje vygenerovat akci přímo.

    Pro zaslání náhradního exportu v e-mailu
    se musíte nejprve přihlásit.
 
EA Dinner

EA Dinner je akce pro každého, koho zajímá efektivní altruismus a nepohrdne pozvánkou na večeři.

Spolek pro efektivní altruismus
Peckova 15, Epistea Lab
18600, Praha 8
Vizitka pořadatele 
 

Zveme vás na již tradiční setkání členů a příznivců EA. Opět se setkáme v Epistea Labu. Tentokrát nad veganskou kormou (zelenina v ořechové omáčce) a budeme rozjímat o tom "how to make the world a better place".
Těšit se můžete na "mini job fair". A protože budeme mít program zkuste se, prosím, neopozdit.

Pro koho je EA Dinner určena?
EA Dinner je akce pro každého, koho zajímá efektivní altruismus a nepohrdne pozvánkou na večeři.

Pokud jste se rozhodli, že dorazíte, dejte prosím eventu "I'm going". Jenom tak jsme schopni zajistit dostatečné množství jídla a pití pro všechny.

Co je vlastně ten Epistea Lab?
Coworkingové místo, přednášková místnost, zkrátka co je zrovna potřeba. Důležitá informace je, že se tam dostanete projdete-li čajovnou Dharmasala. Pokud si nejste jistí kudy, zeptejte se čajovnické obsluhy, rádi poradí.


Zpět na homepage