Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Zavřít reklamu
  Příbramský půlmaraton 2024

CityBeeCityBee

Menu

O nás

registrace.jpg

Projekt CityBee je určen lidem žijícím, pracujícím nebo studujícím v Praze. Těm všem chce nabídnout co nejkomplexnější a zároveň uživatelsky nejjednodušší servis a zábavnou inspiraci pro jejich volný čas.

Webový portál a aplikce ti umožní vytvořit si vlastní databázi oblíbených podniků, akcí, na něž bys chtěl/a vyrazit a zajímavých nabídek, které bys nerad propásl. Kromě toho nabízíme tipy speciálně pro tebe, na základě toho, co sis už mezi oblíbené uložil a cos hledal. Samozřejmě však můžeš na CityBee.cz i vyhledávat, podle kategorií, lokací, času nebo fulltextem. Časopis by Ti měl přinést hlavně vtipnou inspiraci, přehled všeho zajímavého a zábavného, co Praha a život ve velkoměstě obecně, nabízí.

CityBee také přichází s revolučním využitím QR kódů, pomocí kterých si nyní můžeš velmi jednoduše zapamatovat vše, co Tě zaujalo. Ať už se jedná o dobrou restauraci při odchodu z večeře nebo plakát o turnaji v malé kopané z autobusové zastávky. 

Firmám nabízíme možnost nového způsobu komunikace s jejich zákazníky. Výhody vytvoření vizitky vaší firmy na CityBee naleznete zde.  Registrace vám přinese nové zákazníky a zvýší věrnost těch stávajících. To vše jen za 300,- Kč měsíčně.