Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
15
května

Zdarma lekce tance na Dny Prahy s RUBEN-DANCE

RUBEN-DANCE

zpět na výpis akcí
 

Zdarma lekce SALSA, BACHATA, REGGAETON a KARIBSKÝ MIX pro jednotlivce i pro páry. Provedou vás tancem, Ruben (Dominikánská rep.) a Lenka (ČR).

Začátek:15. 05. 19
Konec:21. 05. 19
Cena:Zdarma
Čas:18:00 - 21:55
Kategorie: zábava|kurzy tance

Taneční škola RUBEN-DANCE úspěšně vyučuje karibské tance v ČR od roku 1994. Oblíbenými tanci ve světě i v ČR vás provedou zakladatelé taneční školy, vyhledávaný a vážený lektor a tanečník Ruben Peguero z Dominikánské republiky s jeho partnerkou Lenkou Vackovou.

Vstup do sálu pouze po přezutí. Doporučujeme se předem registrovat zde MailScanner zjistil mozny pokus o podvod (kradez osobnich dat) ze stranky "l.facebook.com" http://www.ruben-dance.cz/planovane-kurzy.php, můžete přijít i bez registrace.
           

Počet míst je omezen.

VSTUP ZDARMA

 

RUBEN-DANCE
Tel: 602 625 566
ul.nám.Kinských 3
Praha 5 Malá Strana, 15000
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

13 nových možností, kde se v Praze najíst, pobavit či zasportovat. Nové bistro vyrostlo přímo pod petřínskou rozhlednou, k lepšímu se mění holešovická tržnice, Žižkov má dům plný radosti a sladkou tečku si vychutnáte ve staronové cukrárně Ollies...

Doporučujeme vyzkoušet: