Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
02
leden

Escape game Star Wars

endorfin.cz

zpět na výpis akcí

Jste záškodnickým oddílem povstalců, který má za cíl ukrást Imperiální loď, která nese informace o budoucí bitvě. Provázet Vás bude opravdový R2D2!

Začátek:02. 01. 19
Konec:31. 12. 19
Cena:od 1 000 Kč
Čas:10:00 - 22:00
Kategorie: zábava|zábavní centra, zábava - ostatní

Moderně zpracovaná úniková hra na motivy jedné z nejslavnějších sci-fi ság Star Wars. Vašim cílem bude během 40 minut obsadit Imperiální loď a ukrást spolu s ní údaje o nadcházející bitvě, společně s veškerými vědomostmi Říše. Budoucnost galaxie závisí na vás! Nechť vás provází Síla!

Hra je vhodná nejen pro děti, ale i dospělé.

ENG:

You are a Rebellion group travelling to an imperial destroyer with an important mission: get information about upcoming battle and steal them with all other knowledge of the Empire with R2D2’s help. The future of the galaxy is upon you! May The Force be with you! Will you be able to make it for 40 minutes?

Adventure scenario suitable for families with children.

Endorfin
Tel: 725944311
Petrohradská 216/3
Praha 10, Vršovice, 101 00
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Máme pro vás srpnový výběr akcí, kam se v Praze dostanete zadarmo. Vezmeme vás na hudební piknik, na food festival, do letňáku i na luxusní koncerty. Ve Valdštejnské zahradě vám zahrají pražští filharmonici a na Staromáku si zatančíte swing.

Doporučujeme vyzkoušet: