Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
20
leden

Netradiční oslava narozenin s grilováním v zimě.proč ne

ježkovy voči

zpět na výpis akcí
 

Oslavy tématicky :) Můžete si vybrat salonek pro 10, 15, 20 i 50 hostů a také využít vnitroblok s grilem i v zimě to je prostě Ježkovy voči

Začátek:20. 01. 19
Konec:28. 02. 19
Cena:Zdarma
Čas:15:30 - 01:00
Kategorie: zábava|party a kluby, zábavní centra

Oslava narozenin netradičně...  ve vlaku ? letadle ? tramvaji ? retro salonku ? na lanovce ?

Ježkovy voči je fajn místo na oslavy narozenin,rozlučku se svobodou, zapíjení dětí, promoce, teambuilding i jiné oslavy :)Zde VTday :Přineste si oblíbenou hudbu, dj, kapelu, výzdobu ..Pivečko si můžete vybrat z rodinného pivovaru Zichovec - jsou tu tři kohouty. Vínko a signature koktejly a také oslavenecký drink Vám dá bar do akce za speciální cenu pro Vaší akci.

Je zde pohodová zahrádka  ve vnitrobloku s kapacitou 40 míst.  K dispozici gril. Můžete si donést na svoje narozeniny svoje dobroty a ugrilovat si je u nás za poplatek bomby..také v zimě s vyhřívanými hříbky :)

Více info najdete na

fb:

https://www.facebook.com/Je%C5%BEkovy-vo%C4%8Di-Bar-Tapas-109874273102955/?ref=bookmarks

www.jezkovyvocibar.cz

 

ježkovy voči
Tel: 737306444
Ve Smečkách 6
PRAHA 1, 110 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

15 nově otevřených podniků, které vás vystřelí do celého světa. Najdete mezi japonskou restauraci s fantastickým anti-ramenem, smíchovskou oázu s vlastním bazénem, ale i muzeum voskových figurín, vintage shop nebo zábavní papouščí park.

Doporučujeme vyzkoušet: