Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
 

Sezóna open-air Balkan Bashavelů pokračuje. V rytmech balkan beats, gypsy, reggae a world music pro vás budeme hrát my a náš zahraniční host.

Datum:11. 07. 24
Čas:19:00 - 23:59
Kategorie: zábava|party a kluby

Křepčit budeme do 22:00 na place před Radlickou, potom až do konce party uvnitř.
Startujeme v combo:
MALALATA + Radio Barbã (BE) + Le Petit Nicolas

MALALATA (SK)
MALALATA působí na scéně už 17 let a je synonymem pro jedinečnou fúzi balkan beats, gypsy music, reggae a world music. Dvojice slovenských DJs spojuje tyto rytmy do osobitých setů, které doplňuje o nespoutanou a nakažlivě energickou performance. Pod taktovkou MALALATA pulzovaly nejen kluby po celé Evropě, ale i ve vzdáleném Japonsku či Mexiku. Duo svou show roztančilo festivaly Colours of Ostrava, Pohoda, Grape, Uprising a vystoupilo na jednom pódiu s esy jako Parov Stelar, Goran Bregović, Shantel, Mahala Rai Banda nebo Fanfare Ciocarlia.

RADIO BARBÃ (BE, DJ set)
Cestovatel tělem i duší, jehož kořeny sahají do Belgie, nicméně mnohem častěji ho najdete toulat se východní Evropou. Řídí se heslem "Let Love Rule", a tak jeho turbulentní DJské mixy spojují východoevropské svatební šlágry, balkan grooves a transkontinentální gypsy punk.

 LE PETIT NICOLAS (CZ)
Talentovaný pražský DJ a producent, který pro vás naservíruje královskou porci chytlavých melodií, úderného beatu a představí nejznámější kousky z balkan beat a global bass scény.

Radlická - kulturní ...
Tel: 777 317 260
Za ženskými domovy 125/5
Praha 5, 15000
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: