Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
27
října

ONLINE: Hovory z Brumlovky - Radek Mráz

BB Centrum

zpět na výpis akcí

Rádi bychom Vám představili nový projekt Hovory z Brumlovky.

Datum:27. 10. 21
Cena:Zdarma
Čas:18:00 - 19:30
Kategorie: zábava|zábava - ostatní

Rádi bychom Vám představili nový projekt Hovory z Brumlovky.

Každý měsíc si budeme zvát lidi, kteří dle nás mají co říct a svůj pracovní či osobní život mají nějak spojený právě s Brumlovkou. Chceme pro Vás hledat inspiraci, pracovní i osobní hodnoty, rady, ale i představovat životní výhry a prohry. 

Jiná osoba, jiné téma, pokaždé na Brumlovce.

TENTO MĚSÍC: RADEK MRÁZ

Současný generální ředitel a předseda představenstva získal inženýrský titul na Mendelově univerzitě v Brně. Přes 8 let působil ve společnosti UPS, kde vybrousil své manažerské a obchodní dovednosti až na pozici obchodního ředitele pro ČR, SR a Maďarsko. V bezpečnostní agentuře G4S pracuje od roku 2018, od dubna 2020 pak jako generální ředitel.

V životě ho kromě narození dětí nejvíce inspirovala a ovlivnila cesta kolem světa. Se svou manželkou na ní projel celkem 30 států na 4 kontinentech a trvala přesně 365 dní.

Rozhovorem Vás bude provázet EDUARD FOREJT 

Rozhovor proběhne online na facebookovém profilu BB Centra.

BB Centrum
Tel:
Náměstí Brumlovka
Praha 4, 14000
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: