Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
22
září

ONLINE: Hovory z Brumlovky - Radim Passer

BB Centrum

zpět na výpis akcí
 

Rádi bychom Vám představili nový projekt Hovory z Brumlovky.

Datum:22. 09. 21
Cena:Zdarma
Čas:18:00 - 19:30
Kategorie: zábava|zábava - ostatní

Rádi bychom Vám představili nový projekt Hovory z Brumlovky.

Každý měsíc si budeme zvát lidi, kteří dle nás mají co říct a svůj pracovní či osobní život mají nějak spojený právě s Brumlovkou. Chceme pro Vás hledat inspiraci, pracovní i osobní hodnoty, rady, ale i představovat životní výhry a prohry. 

Jiná osoba, jiné téma, pokaždé na Brumlovce.

TENTO MĚSÍC: RADIM PASSER

Jako investor a developer je firma spojena s projektem administrativního a multifunkčního areálu v Praze 4 s názvem BB Centrum. Ten patří mezi největší a nejúspěšnější kancelářské areály v České republice s řadou prestižních ocenění. Společnost PASSERINVEST GROUP, v jejímž čele stojí, si vybudovala jméno férového hráče díky transparentní politice, flexibilitě, korektnímu a čistému jednání a stoprocentně odvedené práci.

Radim Passer považuje svuj podnikatelský úspěch za dar od Boha, k němuž se obrátil v roce 1998. Toto rozhodnutí, které považuje za nejlepší ve svém životě, změnilo od základu jeho soukromý život i celkový pohled na svět. Stojí za řadou charitativních projektů a je zakladatelem občanského sdružení Maranatha.

Radim Passer je ženatý a má pět synů.

Rozhovorem Vás bude provázet EDUARD FOREJT 

Rozhovor proběhne online na facebookovém profilu BB Centra.

BB Centrum
Tel:
Náměstí Brumlovka
Praha 4, 14000
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Pokud vám je zima, vyrazte se ohřát. Sauna vás nejen zahřeje, ale zlepší i váš krevní oběh, postará se o detoxikaci organismu a získáte díky ní větší imunitu. A to se může hodit!

Doporučujeme vyzkoušet: