Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

River Rink

Praha 8, Karolinská 8, 18600

zpět na výpis
Tip
 
River Rink

Stylová ledová plocha se speciálním zimním streetfood menu od skupiny Jsmekolektiv, poctivým svařákem a vyhřívaným barem.

Kategorie: sport|lední sportygastro|bary a pivnice, občerstvení, restaurace

Osvětlení a zejména atmosféra kluziště River Rink bude na první pohled působit jinak než u běžných ledových ploch. Přímo z něj pak návštěvník dojde s bruslemi na nohou do food zóny se dvěma lodními kontejnery, kde najde skvělý street food od lokálního karlínského konceptu Nejen bistro, ale i svařák z dobrého vína od kluků z Poctivý svařák. Místo ožije i díky stylovému vyhřívanému Apres skate baru, kde se o skvělou atmosféru postarají barmani s originálními signature drinky, DJ´s se svými živými hudebními sety, ale i přímé televizní přenosy zimních olympijských her v Pekingu, které začínají v únoru 2022.

River Rink bude jako pop upový projekt v provozu pro veřejnost tři měsíce a to od 3. prosince 2021 do konce února 2022 každý všední den od 9:00 do 22:00 hodin. Během té doby nabídne bohatý program plný hudebních večerů a originálních eventů, jako DJ on ice, workshopy krasobruslení i bruslení pro děti. Na místě bude k dispozici také půjčovna zimních bruslí.

Zahájení provozu: 3. 12. 2021

Veřejné bruslení: 9:00 - 22:00

Celodenní vstupné: 120 Kč dospělí / 80 Kč děti do 15. let

Půjčovna bruslí pro děti a dospělé

Karolinská 8
Praha 8, 18600
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: