Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

River Rink (zavřeno od března 2022)

Praha 8, Karolinská 8, 18600

zpět na výpis
Tip
 
River Rink (zavřeno od března 2022)

Stylová ledová plocha se speciálním zimním streetfood menu od skupiny Jsmekolektiv, poctivým svařákem a vyhřívaným barem.

Kategorie: sport|lední sportygastro|bary a pivnice, občerstvení, restaurace

Osvětlení a zejména atmosféra kluziště River Rink bude na první pohled působit jinak než u běžných ledových ploch. Přímo z něj pak návštěvník dojde s bruslemi na nohou do food zóny se dvěma lodními kontejnery, kde najde skvělý street food od lokálního karlínského konceptu Nejen bistro, ale i svařák z dobrého vína od kluků z Poctivý svařák. Místo ožije i díky stylovému vyhřívanému Apres skate baru, kde se o skvělou atmosféru postarají barmani s originálními signature drinky, DJ´s se svými živými hudebními sety, ale i přímé televizní přenosy zimních olympijských her v Pekingu, které začínají v únoru 2022.

River Rink bude jako pop upový projekt v provozu pro veřejnost tři měsíce a to od 3. prosince 2021 do konce února 2022 každý všední den od 9:00 do 22:00 hodin. Během té doby nabídne bohatý program plný hudebních večerů a originálních eventů, jako DJ on ice, workshopy krasobruslení i bruslení pro děti. Na místě bude k dispozici také půjčovna zimních bruslí.

Zahájení provozu: 3. 12. 2021

Veřejné bruslení: 9:00 - 22:00

Celodenní vstupné: 120 Kč dospělí / 80 Kč děti do 15. let

Půjčovna bruslí pro děti a dospělé

Karolinská 8
Praha 8, 18600
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Doporučujeme vyzkoušet: