Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Manifesto Market

Praha 1, Na Florenci,

zpět na výpis
Tip
     
Manifesto Market

Manifesto Market je dočasný gastronomický a kulturní market. Skládá se z 27 kontejnerů, nabízejících unikátní gastronomické koncepty.

Otevírací dny:
V měsíci březnu bude otevřeno čtvrtek až neděle. Od dubna 7 dní v týdnu.

Nezisková organizace reSITE ve spolupráci s Aerofilms a řadou partnerů a podporovatelů proměnila dlouho nevyužitý a nepřístupný pozemek v centru Prahy v inovativní pop-up market kombinující kulturu a street food. Pop-up, vzdáleně inspirovaný koncepty ze světových metropolí, kupříkladu londýnským Boxparkem, otevřel v červnu 2018. Kulturní program, který bude zahrnovat projekce, DJs, hudební vystoupení, workshopy či lekce, bude doprovázet i gastronomický zážitek: street food vysoké kvality v limitované, sezónně obměňující se nabídce od lokálních dodavatelů.

O Manifestu

Manifesto Market je dočasný gastronomický a kulturní market, který se nachází v centru Prahy. Skládá se z 27 kontejnerů, nabízejících unikátní gastronomické koncepty předních pražských restauratérů, uzpůsobené jako street food, a rovněž design, umění, kulturní a hudební zážitky i lekce. Manifesto je držitelem ocenění Nejlepší zákaznický zážitek v anketě Obchodník roku 2018. Iniciátorem Manifesta je Martin Barry, zakladatel neziskové organizace reSITE, která stála u zrodu původní myšlenky. Vznik umožnilo partnerství s Penta Real Estate, majitelem pozemku, a se společnostmi Mastercard a mmcité. Manifesto vstupuje do druhé sezony pod záštitou starosty Prahy 1 Pavla Čižinského. Jedná se o první cashless místo v České republice. Manifesto se nachází na dříve zanedbaném a nepřístupném pozemku poblíž Masarykova nádraží, jenž čeká na trvalou přestavbu dle projektu Zaha Hadid Architects.
 

Na Florenci
Praha 1
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vezmeme vás na místa, kde jste ještě zaručeně nebyli. Poradíme vám, kde si dát ta nejlepší křidýlka, kde najdete automatizovanou kantýnu nebo kde oslavit narozeniny vašeho psa.

Doporučujeme vyzkoušet: