Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Manifesto Florenc & Delivery

Praha 1, Na Florenci, 110 00

zpět na výpis
Tip
     
Manifesto Florenc & Delivery

Užijte si chutě Manifesta doma, v kanceláři, pošlete oběd či večeři prarodičům nebo potěšte všechny doma, když má každý chuť na něco jiného.

Spustili jsme rozvážku a nabídku jídla s sebou pod novým labelem Manifesto Delivery, v exkluzivní spolupráci s platformou Uber Eats. 

Zákazníci si budou moc objednat všechny chute Manifesta od různých bister. V 1 objednávce, 100 chutí, 1 doručení. 

Jak to funguje? Více ZDE

Rozvoz zdarma při objednávce nad 150 Kč. Nabídka platí celý duben během otvírací doby od 11 do 21 hod. Promo kód "MANIFESTOROZVAZIZDARMA". Mrkni na menu zde.Manifesto Market Florenc se skládá z 27 kontejnerů, nabízejících unikátní gastronomické koncepty předních pražských restaurací uzpůsobených na street food, ale rovněž design, umění, kulturní a hudební zážitky i různorodé eventy.

Manifesto je držitelem ocenění Nejlepší zákaznický zážitek v anketě Obchodník roku 2018. Iniciátorem Manifesta je Martin Barry, zakladatel neziskové organizace reSITE, která stála u zrodu původní myšlenky. Vznik umožnilo partnerství s Penta Real Estate, majitelem pozemku, a se společnostmi Mastercard a mmcité. Jedná se o první cashless místo v České republice.

Manifesto se nachází na dříve zanedbaném a nepřístupném pozemku poblíž Masarykova nádraží.

Otvírací doba
březen 13. 3. - 31. 3:
středa-neděle 
​11:00 - 22:00 hod.

Od 1. 4. bude otevřeno celý týden:
pondělí-neděle
11:00 - 22:00 hod.

Na Florenci
Praha 1, 110 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Nadopujeme vás cukrem v nově otevřené pobočce Waf-Waf v Palladiu. Pak si skočíte na jedno do Old Smíchov Pub. A veselou mysl udržíte i na kurzech malování v nové škole. Otevřela i kočičí kavárna nebo mexické bistro.

Doporučujeme vyzkoušet: