Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
08
prosince

Putování za rybími obry - Sladkovodní giganti

Obchodní centrum Šestka

zpět na výpis akcí

Přednáška z řady přednášek Putování za rybími obry s Jakubem Vágnerem.

Datum:08. 12. 19
Cena:Zdarma
Čas:15:00 - 16:00
Kategorie: poznání|fauna a flora, ostatní, cestování pro děti| Příroda,

Jakub Vágner je mezinárodně uznávaný profesionální rybář, cestovatel, fotograf a dobrodruh. Jeho přednášky dokážou vtáhnout člověka natolik do vyprávění, že i ten nejmenší posluchač bude fascinován a ohromen vodním světem.

„Rád bych vás a vaše děti srdečně pozval na sérii přednášek Putování za rybími obry, kterou jsem připravil ve spolupráci s Obchodním centrem Šestka na Praze 6. Na první přednášku na téma Amazonie přijďte již v neděli 1. prosince od 15:00,“ srdečně zve Jakub Vágner na sérii vánočních přednášek. Můžete se těšit na tři rozdílné a unikátní přednášky.

Báječné povídání Jakuba Vágnera o sladkovodních rybách obrovských rozměrů, zaujme posluchače napříč generacemi. Přijďte si poslechnout historky z nejpodivnějších a nejnebezpečnějších koutů naší planety, kdy budete objevovat legendy sladkovodní říše.

Přednáška se bude konat od 15  do 16 hodin ve Family centru v přízemí.

Obchodní centrum Šestka
Tel: +420 225 023 100
Fajtlova 1090/1
Praha 6, 161 00
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Darujte univerzální voucher, ať si každý může vybrat svůj oblíbený příběh! Bude to úniková hra na motivy Star Wars, Titanicu, Saw, Freddy Krueger, nebo Márnice?

Doporučujeme vyzkoušet: