Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
19
listopadu

Debaty o svobodě a menšinách - č.2. Venezuelci

Rock Café

zpět na výpis akcí
 

Ve spolupráci s Domem Národnostních Menšin o. p. s. a Člověkem v Tísni uvádíme druhou ze série debat o menšinách v ČR.

Datum:19. 11. 19
Cena:Zdarma
Čas:19:00 - 22:00
Kategorie: kultura|ostatní zábava| poznání|

Ojedinělý koncept veřejných diskuzí, který Vás přiblíží k danému etniku více, než sami očekáváte.

V rámci výročí 30 let od Sametové revoluce, bylo rozhodnuto o jedné výjimce. Tentokrát se nejedná o debatu o oficiálně uznané národnostní menšině, nýbrž o menšině, která se u nás začala objevovat až v posledních letech.

Jak svobodně se cítí Venezuelci ve své vlastní zemi a jak u nás? Dá se jejich současný stav nazývat revolucí jako tomu bylo u nás před 30 lety? Jaká je vlastně politická situace ve Venezuele? Proč žádaj o azyl právě v ČR? A mnohem více otázek, na které se běžně odpovědi nedozvíte. Od kultury přes jazykové bariéry, vzdělávání, svobodu a demokracii nebo rasismus. Přijďte se vzdělávat či jen objevovat novou kulturu.

Na debatě vystoupí zahraniční hosté z Venezuely a jeden tuzemský odborník věnující se dané migrační problematice. Veřejná debata bude obsahovat překlad z anglického jazyka do českého. Hosté debaty budou zveřejněni v příspěvcích události.

Rock Café
Tel: 224933947
Národní 20
Praha 1, 110 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Navzdory koronakrizi začaly na jaře v Praze fungovat téměř dvě desítky nových podniků. Tady je 18 nováčků, včetně unikátních konceptů jako je podnik zaměřený pouze na plněné knedlíky, muzeum slivovice nebo galerie na veřejných záchodech.

Doporučujeme vyzkoušet: