Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
30
srpna

Cirque Galapiat /Francie/ - RISQUE ZÉRO

Letní Letná

zpět na výpis akcí
 

Výjimečné představení, kde hlavní roli hraje riziko a nebezpečí. A také závrať a úžas, které budete pociťovat při pohledu na to, co šest herců na pódiu dokáže - mistrovské žonglování s kužely, noži i sekyrkou, akrobacie na tyči

Datum:30. 08. 12
Čas:21:00 - 22:40
Kategorie: zábava|zábava - ostatní

Představení Risque ZérO je plné překvapení, hravosti, rizika a pokaždé nabídne jedinečnou podívanou. Před vámi na jevišti jsou totiž skutečné lidské bytosti z masa a kostí, které mají téměř sebevražedné sklony. To, co na začátku vypadá jako dětské hry, se mění v představení, ze kterého dýchá reálné nebezpečí vlastní nejen novému cirkusu, ale i životu jako takovému.

Risque ZérO není o rizicích a nebezpečích, riziko je přímo jeho základ a hnací síla. Na kulatém jevišti cirkusového stanu se při představení schází šest různých osobností – s odlišným charakterem, dovednostmi i viděním světa. Ale jejich různost je to, co je drží pohromadě, to, co je přivádí před diváky.

Délka: 100 minut

Pro diváky od 6 let

Letní Letná
Tel: 605 321 906
Letenské sady
Praha 7
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: