Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
15
srpen

Zbaštit Nerudu

Nerudova ulice

zpět na výpis akcí
 

Literární jídelna na dvorku v Nerudovce

Datum:15. 08. 19
Cena:Zdarma
Čas:19:00 - 22:00
Kategorie: kultura|ostatní, gastro| restaurace, vinárny

Patří Malá Strana pouze turistům? Nikoli! Za fasádami domů, které leckdy vypadají jenom jako zmrtvělé kulisy, se skrývají malebné dvorky, kde to leckdy může pěkně žít! Nevěříte? Přesvědčíte se o tom sami, když přijmete vřelé pozvání na malou malostranskou slavnost věnovanou Janu Nerudovi, dobrému jídlu a českým vínům z Českého Středohoří.
Budou se podávat krmě připravené podle Nerudových zveršovaných receptů, spisovatel Petr Stančík přečte gastronomicko-pornografické pasáže ze svého slavného staropražského románu Mlýn na mumie, prozaik Ondřej Hubl nás seznámí s místy, kde se dají na Malé Straně lovit srny a básník Bogdan Trojak přednese  několik veršů ze své sbírky gastropoezie.
Česká autentická vína pak představí vinaři Aleš Svatoš, Karel Stejskal a Pavel Tománek a Nerudova oblíbená jídla uvaří pán domácí Radek Bartoš, majitel kavárny Goodeats  

Nerudova ulice
Tel:
Nerudova
Praha 1, 11800
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

V parku, pod kyvadlem, na střeše, ve vile na ostrově, v klášteře… Tam všude a na mnoha dalších místech se letos promítají filmy pod širým nebem. Tady je velký přehled 21 letních kin v Praze.

Doporučujeme vyzkoušet: