Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
15
srpna

Zbaštit Nerudu

Nerudova ulice

zpět na výpis akcí
 

Literární jídelna na dvorku v Nerudovce

Datum:15. 08. 19
Cena:Zdarma
Čas:19:00 - 22:00
Kategorie: kultura|ostatní, gastro| restaurace, vinárny

Patří Malá Strana pouze turistům? Nikoli! Za fasádami domů, které leckdy vypadají jenom jako zmrtvělé kulisy, se skrývají malebné dvorky, kde to leckdy může pěkně žít! Nevěříte? Přesvědčíte se o tom sami, když přijmete vřelé pozvání na malou malostranskou slavnost věnovanou Janu Nerudovi, dobrému jídlu a českým vínům z Českého Středohoří.
Budou se podávat krmě připravené podle Nerudových zveršovaných receptů, spisovatel Petr Stančík přečte gastronomicko-pornografické pasáže ze svého slavného staropražského románu Mlýn na mumie, prozaik Ondřej Hubl nás seznámí s místy, kde se dají na Malé Straně lovit srny a básník Bogdan Trojak přednese  několik veršů ze své sbírky gastropoezie.
Česká autentická vína pak představí vinaři Aleš Svatoš, Karel Stejskal a Pavel Tománek a Nerudova oblíbená jídla uvaří pán domácí Radek Bartoš, majitel kavárny Goodeats  

Nerudova ulice
Tel:
Nerudova
Praha 1, 11800
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Darujte univerzální voucher, ať si každý může vybrat svůj oblíbený příběh! Bude to úniková hra na motivy Star Wars, Titanicu, Saw, Freddy Krueger, nebo Márnice?

Doporučujeme vyzkoušet: