Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
12
června

FelFest 2019

Na Kulaťáku

zpět na výpis akcí
 

Zajímavé projekty z dílny FEL ČVUT a spousta kapel

Datum:12. 06. 19
Cena:Zdarma
Čas:14:00 - 22:00
Kategorie: kultura|koncerty, poznání| VŠ+VOŠ

Rok se s rokem sešel a vy se opět můžete těšit na další ročník FELFESTu! Letos proběhně ve středu 12. června, jako vždy od 14:00 na Vítězném náměstí a jako vždy zadarmo.

Z kapel se letos na hlavní stagei představí Sto zvířat, Tygroo, Molotow Moloch Quartet, Pokáč a The Atavists, na Pubstagei pak JTNB / Ježíš táhne na Berlín / Jesus marches on Berlin, Fogy Dude, Oldneas či Black Hole Down.

V TechParku budete moct opět vidět a vyzkoušet mnoho zajímavých projektů z dílny FEL ČVUT, namátkou třeba laserové pistole, kouzla IT a elektroniky v podání wITches, ČVUT Drone Academy (včetně finále soutěže Stavíme si vlastní dron) nebo jedinou českou studentskou elektrickou formuli.

Na Kulaťáku
Tel:
Vítězné náměstí
Praha 6
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

13 nových možností, kde se v Praze najíst, pobavit či zasportovat. Nové bistro vyrostlo přímo pod petřínskou rozhlednou, k lepšímu se mění holešovická tržnice, Žižkov má dům plný radosti a sladkou tečku si vychutnáte ve staronové cukrárně Ollies...

Doporučujeme vyzkoušet: