Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
16
duben

Nová generace / Mladá krev

Studio Alta

zpět na výpis akcí
 

Projekt, který uvádí zajímavá studentská představení nebo work in progress začínajících choreografů a performerů.

Datum:16. 04. 19
Čas:19:30 - 21:30
Kategorie: kultura|divadla zábava| poznání|

B.T.(B.)W.
Vyčlenění z hlavního proudu. Boj proti průměrnosti. Vystoupení z řady. Vymezení se vůči konvenčnosti. Narušování stereotypů.
Reaguje většinová společnost na odlišnosti pozitivně?

SaMy v sobě

Žijeme v symbióze sami se sebou. Lidé mají jedno tělo, mysl a osobnost, ale možná to můžeme vnímat i jinak. Mohou být dva jeden, anebo nikdo jeden? Cítíte své slabší a silnější já? Tato dualita nás ovlivňuje každý den. Podpořit se můžeme především jen my sami v sobě.

Volná inspirace vybranými obrazy od Yuliya Pochynok.

SZ2
Autobiografický taneční projekt o dvou lidech, kteří našli cestu k umění navzdory tomu, že se narodili v Bohumíně a s tím svým uměním se dostali dokonce až do Prahy.

Kdo jsou Barbora a Adam? Kde je Bohumín? Co je to umění? Proč do Prahy? Na všechny životně důležité otázky, na které jste se nejen báli zeptat, ale báli jste se je sami sobě i položit, přineseme odpovědi, které Vám změní život.

Studio Alta
Tel: 605 439 612
U Výstaviště 21
Praha 7, 17000
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vezmeme vás na místa, kde jste ještě zaručeně nebyli. Poradíme vám, kde si dát ta nejlepší křidýlka, kde najdete automatizovanou kantýnu nebo kde oslavit narozeniny vašeho psa.

Doporučujeme vyzkoušet: