Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
16
duben

Artparking - lekce současného umění pro děti

Artpark

zpět na výpis akcí
 

Artparking – kurzy současného umění pro děti od 7 do 12 let.

Datum:16. 04. 19
Cena:2 160 Kč
Čas:15:00 - 16:30
Kategorie: kultura|galerie, ostatní, vizuální umění, zábava| zábava - ostatní, pro děti| Kurzy, Zábava

Může být i záchod umění? Umí současní umělci vůbec malovat? A proč dnes vypadá umění jinak než před sto lety? Na tyto a další otázky budeme společně hledat odpovědi v uměleckých dílech, současných i historických. K výzkumu využijeme jedinečný prostor Artparku i aktuální výstavy Galerie Rudolfinum. Ale hlavně se tím budeme inspirovat a sami tvořit! Na vlastní kůži můžete zkoumat různé materiály, techniky a přístupy k tomu, jak dát vzniknout uměleckému dílu.

Lekce s Alenou Milevovou a Kateřinou Lahodovou probíhají každé úterý od 15:00 do 16:30 po celý školní rok. Zapsat je možné i v průběhu konání kurzu za sníženou cenu.

Všechny informace najdete na našem webu >> http://www.galerierudolfinum.cz/cs/artpark/artparking-kurzy-soucasneho-umeni-pro-deti/

Artpark
Tel:
Alšovo nábřeží 12
Praha 1, 11000
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vezmeme vás na místa, kde jste ještě zaručeně nebyli. Poradíme vám, kde si dát ta nejlepší křidýlka, kde najdete automatizovanou kantýnu nebo kde oslavit narozeniny vašeho psa.

Doporučujeme vyzkoušet: