Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
16
duben

Artparking - lekce současného umění pro děti

Artpark

zpět na výpis akcí
 

Artparking – kurzy současného umění pro děti od 7 do 12 let.

Datum:16. 04. 19
Cena:2 160 Kč
Čas:15:00 - 16:30
Kategorie: kultura|galerie, ostatní, vizuální umění, zábava| zábava - ostatní, pro děti| Kurzy, Zábava

Může být i záchod umění? Umí současní umělci vůbec malovat? A proč dnes vypadá umění jinak než před sto lety? Na tyto a další otázky budeme společně hledat odpovědi v uměleckých dílech, současných i historických. K výzkumu využijeme jedinečný prostor Artparku i aktuální výstavy Galerie Rudolfinum. Ale hlavně se tím budeme inspirovat a sami tvořit! Na vlastní kůži můžete zkoumat různé materiály, techniky a přístupy k tomu, jak dát vzniknout uměleckému dílu.

Lekce s Alenou Milevovou a Kateřinou Lahodovou probíhají každé úterý od 15:00 do 16:30 po celý školní rok. Zapsat je možné i v průběhu konání kurzu za sníženou cenu.

Všechny informace najdete na našem webu >> http://www.galerierudolfinum.cz/cs/artpark/artparking-kurzy-soucasneho-umeni-pro-deti/

Artpark
Tel:
Alšovo nábřeží 12
Praha 1, 11000
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

18 nově otevřených podniků, které vás vystřelí do celého světa. Můžete ochutnat japonskou, vietnamskou i mexickou kuchyni, americké burgery v duhovém provedení nebo echtovní české chlebíčky.

Doporučujeme vyzkoušet: