Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
12
leden

Dlouhá lednová jin jóga

Jógovna

zpět na výpis akcí
 

V novém roce vstoupíme skrz první Dlouhou Jin jógu do rovnováhy.

Datum:12. 01. 19
Cena:590 Kč
Čas:16:30 - 19:00
Kategorie: zábava| sport|jóga

Harmonie a uvolnění budou naším hlavním tématem lekce, při které se zaměříme na vyrovnání našich vnitřních sil. Lekce se koná poprvé v pozdním odpoledni, navodí vstup do klidného večera ideálně s nenáročným programem a šálkem teplého čaje v rukou.

Po lekci můžete vnímat rozdíl v podobě kvalitního spánku, klidnou mysl a lepší soustředění.

V pozicích setrváme delší dobu než na běžné lekci, budeme se věnovat pranajámě (dechovému cvičení) a vše poté sjednotíme v dlouhé závěrečné relaxaci s aromaterapií s éterickými oleji.

Jin jóga dosyta uvolňuje nezpracované emoce, proto se tu a tam té slze v oku nebraňme :).

Těším se velmi, s láskou Pája

KDY: sobota 12.01.2019 (16:30-19:00)
VEDE: Pája Brožová
CENA: 590,-

PLATBA A REZERVACE: Potvrďte svou účast zaplacením zálohy ve výšce 50% ceny na účet 2113581605/2700. Variabilní symbol: 2019010. Do poznámky uveďte CELÉ JMÉNO_JIN_LEDEN+ rezervujte si místo v našem rezervačním systému. Zbytek ceny se doplácí v den začátku kurzu ve studiu.

STORNO PODMÍNKY: Po přihlášení na akci v rezervačním systému je nutné do 5 pracovních dnů zaplatit nevratnou zálohu ve výšce 50%. Pokud nebude částka připsána na účet studia, vaše rezervace bude automaticky smazána a místo bude uvolněno. Pokud se klient na zvolený kurz/workshop nemůže dostavit a řádně se včas neomluví (t.j. 14 dní dopředu před začátkem kurzu), je studio oprávněno akci účtovat v plné výši. Své místo však lze převést na jinou osobou.

Přihlášením v rezervačním systému souhlasíte se storno podmínkami.

Jógovna
Tel: 605 115 855
Jindřišská 5
Praha 1, 11000
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Duben byl měsícem splněných šéfkuchařských snů. Jan Punčochář otevřel restauraci U Matěje, podnik Bockem Ondřeje Kynčla se bude otvírat co nevidět a Neapol na vás dýchne v nově otevřené Manú Praga, které vládne vařečka Emanuela Ridiho. Ale nejen jídlem člověk jest živ...

Doporučujeme vyzkoušet: