Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
09
června

Velká výzva

Hnutí DUHA

zpět na výpis akcí
 

Festival Velká výzva kromě skvělé hudby nabízí i vyžití pro děti, soutěže a kulinářské zážitky.

Datum:09. 06. 12
Čas:10:00 - 22:00
Kategorie: kultura|divadla, koncerty, zábava| gastro| farmářské trhy

Chtěli jsme se s vámi potkat v klidu a pohodě. Proto jsme naplánovali tuhle červnovou sobotu a pozvali pár skvělých kapel, muzikantů a divadel na Letnou. Možná tu potkáte pár zajímavých osobností, necháte se zlákat kvalitním místním jídlem a omrknete technologické vychytávky... Proč to všechno? Protože lidi jsou pro nás na prvním místě. A protože právě s vámi se chceme bavit o Velké výzvě.

Sraz na Letné. Zn.: Děti s sebou

Dopolední program bude patřit především rodinám s dětmi. Čekají vás hry a soutěže na přírodní motivy. Jistě oceníte i stánky s kvalitními potravinami od českých farmářů.

Zábava pro vás bude na pódiu i kolem něj

Odpoledne můžete strávit ve společnosti známých kapel, jako je Toxique, Vypsaná fixa nebo Monika Načeva. Projděte si celý program. Mimo koncerty budou k vidění moderní, energeticky úsporné technologické vychytávky, které vám usnadní život. Své zajímavé projekty vám představí nevládní organizace. Chybět nebude ani festivalové občerstvení, bio-vege-speciality a samozřejmě dobré točené pivo.

Bavit se ohleduplně

Festival Velká výzva na Letné nezapomíná ani na vysoké eko-standardy. Jedeme na elektřinu z obnovitelných zdrojů. Třídíme a recyklujeme odpady.

Hnutí DUHA
Tel: 545 214 43
Letenské sady
Praha 7, 17000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Doporučujeme vyzkoušet: