Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Buďte ohleduplní & info o akcích v Praze

Pozvánky zde na webu můžou být neaktuální, snažíme se je upravit. Než vyrazíte na akci, ověřte si aktuální informace u pořadatele. A respektujte prosím všechna hygienická opatření.

22
června

Wake Jam 2013

Žluté lázně

zpět na výpis akcí
 

Závod ve wakeboardingu, skateboardingu a BMX.

Datum:22. 06. 13
Čas:12:00 - 23:59
Kategorie: zábava|zábava - ostatní, sport| adrenalin sporty

Již šestý ročník Wake Jamu, jedinečného závodu ve wakeboardingu, skateboardingu a BMX v České republice, se letos uskuteční v sobotu 22.června opět v areálu pražských Žlutých lázní. Příznivci boardových sportů si přijdou na své a těšit se můžou již nyní na perfektně připravené závody, top jezdce a hlavně na skvělou show, kterou skýtá akce Wake Jam 2013.

Vše odstartuje úderem 14. hodiny, kdy proběhne představení jezdců a následně na řadu přijde první exhibice Skate a BMX elity.

Od 15:00 hodin se návštěvníci mohou těšit na první kolo kvalifikace wakeboardové sekce Wake Jamu, v rámci které se i letos na Vltavě představí Evropská wakeboardová špička v čele s několikanásobnými mistry Evropy Danem Nottem a Nikitou Martyanovem.

Z domácích jezdců bude pozornost zaměřena na českou špičku, kterou budou zastupovat: Zdeněk Ševčík - 5ti násobný mistr ČR, Tomáš Hušek – mistr ČR 2010.

Všichni se do Prahy opět moc těší a jak je na Wake Jamu dobrým zvykem, opět na Vltavě předvedou nezapomenutelnou show!

Po celý den budou moci návštěvníci shlédnout jedinečný program, který zakončí live vystoupením kapely Skyline a Robotronic Live. Tradičně nebude chybět ani after party v Tančírně pod taktovkou DJs Jorgose, Keroba & Kedara.

Žluté lázně
Tel: 244462193
Podolské nábřeží 3/1184
Praha 4, 147 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Teď je ta nejvhodnější doba naordinovat si domácí lockdown s komínkem knih, které jste si už dlouho chtěli přečíst... Mrkněte na našich osm knižních tipů.

Doporučujeme vyzkoušet: